סיווג קבלנים: מהם הדרכים הנכונות לעשות את זה מושלם

תקנות רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות (סיווג קבלנים רשומים), התשמ"ח-1988 קובעות את סיווג הקבלנים בענפים שבהם רשומים קבלנים בפנקס הקבלנים.רשם הקבלנים מנהל את פנקס הקבלנים הכולל את כל הקבלנים הרשומים ואת סיווגם המקצועי והכספי.

רשימת סיווג קבלנים

ניתן לחפש קבלנים גם לפי הסיווג שלהם ולא רק לפי מספר, שם קבלן, יישוב וענף.

בעת רישום בתור קבלןרשום תנאים מסוימים חייבים להתקיים. הניסיון, התעודות המקצועיות ואישורים על הכשרות הם רק חלק מהתנאים הרבים.

תקנות רישום קבלנים מגדירות גם את סיווג הקבלנים בענפים השונים, בהם הם רשומים ברשם הקבלנים. ישנן חמש דרגות סיווג וכל דרגת סיווג מתייחסת להיקף הכספי המותר לקבלן לבצע עבודת קבלנות בענף שבו הוא רשום באתר בנייה אחד. מבחינת אופן הדירוג, סוג 1 הוא הסיווג הנמוך ביותר וסוג 5 הוא הסיווג הגבוה ביותר.

קבלני שיפוצים הם מהווים חלק משמעותי בסיווג הקבלנים.

סיווג קבלנים מספר 113 הינו לענף המשנה שיפוצים, אשר הוסף לסיווגים של רשם הקבלנים רק בשנת 2003.

סיווג זה מסייע לקבלנים רבים להתחיל לעבוד כחוק ולהגדיל את נפח עבודתם בצורה משמעותית במיוחד ורחבת היקף. כמו כן, לקחת פרויקטים גדולים יותר ולהשתתף במכרזים.

שיפוצים נפוצים מאוד בישראל, כאשר אנשי מקצוע רבים בוחרים להתמחות בתחום זה.

רישום ברשם הקבלנים מהווה למעשה קבלת רישיון קבלן. הרשם נותן לקבלנים רישיון דו-שנתי, ועורך מעקב אחר רישומם של הקבלנים, עמידתם בהוראות החוק והתקנות.אם מדובר בקבלן יחיד או חברת קבלנות, על מנת לבצע עבודות קבלנות כחוק יש להירשם באופן מסודר ברשם הקבלנים.

חוק רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות, התשכ"ט. החוק קובע בין השאר את סמכויות רשם הקבלנים ואת אופן ניהול והרישום בפנקס הקבלנים. מומלץ מאוד לרוכשים דירות, בוני דירות, מזמיני עבודה, קבלנים ראשיים, קבלני משנה ואחרים המעורבים בביצוע עבודות הנדסה בנאיות, לעיין בפנקס הקבלנים כדי לבדוק אם הקבלנים רשומים בפנקס הקבלנים, באילו ענפים מותר להם לעסוק ובאילו היקפים כספיים. זאת על פי משרד הבינוי והשיכון.

מי חייב להירשם כקבלן?

קבלן המבצע עבודות בענף ראשי בהיקף כספי של יותר מ-83,399 ₪ לעבודה או קבלן מבצע עבודות בענף משנה בהיקף כספי של יותר מ-43,583 ₪ חייבים להיות רשומים בפנקס הקבלנים.הגשת טפסים ותצהירים תיעשה במקור בלבד. תעודות על הכשרה, אישורים וחוזים יש להגיש במקור או חתומים בידי עורך דין כנאמנים למקור. חשוב מאוד שתשאירו ברשותכם עותק מצולם מן המסמכים המוגשים לרשם. יש צורך להגיש אישור רואי חשבון המאמת את החתימה על הכרטסת, אישור על ניהול ספרים כחוק מפקיד שומה,הסכמה חתומה על-ידי המבקשים, לאימות היעדר הרשעות, אישור רישום כעוסק מורשה לעניני מס ערך מוסף ועוד…

פנו אלינו!

רוצים להגיש בקשה עבור רישום קבלן ברשם הקבלנים ומחפשים חברה מקצועית שתסייע לכם ? עבור רישום חברה ברשם הקבלנים או רישום יחיד באופן מהיר ויעיל פנו עוד היום לחפר יעוץ ורישום קבלנים

תקוה טובה

עמותת תקוה טובה היא ארגון חסד אשר שם לו למטרה להעניק מענה למשפחות במצוקה, נוער בסיכון וחולים קשים בכל רחבי הארץ.

 מתן תמיכה למשפחות במצוקה, נוער בסיכון וחולים קשים

מדינת ישראל ידועה בכל רחבי העולם בשל העובדה כי היא מדינה קטנה אשר בה כולם מכירים את כולם. אומנם מתגוררים בישראל כמעט 9 מיליון תושבים, אבל לצערנו בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר משפחות אשר נמצאות מתחת לקו העוני. דו"ח העוני אשר פורסם לאחרונה מגלה תמונה מדאיגה: 26.1% מהמשפחות אשר נמצאות מתחת לקו העוני הן משפחות חד הוריות, נתון אשר נמצא בעלייה מתמדת בשנים האחרונות. בנוסף, בישראל מוגדרים כ 1.8 מיליון ישראלים כעניים, כאשר 840,000 הם ילדים. מדובר בנתון חסר תקדים אשר משקף מצב בלתי אפשרי איתם מתמודדים משפחות רבות בישראל אשר פשוט לא מצליחות לסיים את החודש בכבוד, כאשר מחקרים אשר נעשו בתחום מראים באופן בירור כי מדובר במעגל שלם שבו במידה וההורה עני, סביר להניח כי זהו גורלו גם של ילדיו. בנושא החולים הקשים לצערנו גם כאן המספרים פשוט בלתי נתפסים – 50,000 חולים חיים כיום בישראל עם מחלת הסרטן ומחלות קשות אחרות, כאשר במידה ומדובר במשפחות חד הוריות או עניות מדובר כאן מעבר לפן הפיזי והבריאותי גם על מכה כלכלית אנושה, זאת משום שהטיפולים הרפואיים בישראל נחשבים ליקרים מאוד ולא פעם יש צורך בפנייה לרופאים פרטיים, מה שגורם לכך שאנשים חולים לא יכולים לקבל טיפול באופן מהיר ונאלצים לעשות עשרות אלפי שקלים על טיפולים רפואים שונים, כמו גם קבלת חוות דעת ממומחים. בנוסף, ברוב המקרים לא מתאפשר לחולה לעבוד והוא נאלץ להפסיק לעבוד, מה שמותיר אותו עם נזק כלכלי מצטבר עצום כמו גם חוסר מסגרת לילדים אשר נותרים לבדם בבית, זאת במידה ואין סיוע ממשפחה או חברים. על כן, יש חשיבות גדולה במתן עזרה ותמיכה לאוכלוסיות הפגיעות והקשות ביותר בישראל, ואת התמיכה הזו מעניקה עמותת תקוה טובה.

מצוקה

עמותת תקוה טובה – זקוקים לעזרתכם

עמותת תקוה טובה היא עמותת חסד אשר הוקמה במטרה לתת מענה לחולים קשים, משפחות במצוקה ונוער בסיכון – שלושת האוכלוסיות החלשות ביותר בישראל והפגיעות ביותר. העמותה מחלקת בכל שנה אלפי חבילות ביגוד ומוצרים לבית, מפעילה מועדוני נוער לשעות אחר הצהריים והערב וזאת במטרה להעסיק את בני הנוער כאשר הם ללא פיקוח הורי, כמו גם מאפשרת לתמוך בחולי סרטן וכן מאפשרת לקבל ציוד רפואי ללא מטרות רווח לאלו הזקוקים לכך. על מנת שהעמותה תמשיך לפעול, היא זקוקה באופן מידי לתרומות וזאת על מנת להמשיך את העבודה המוברכת של העמותה יש צורך מידי בתרומות, כל אחד ע"פ יכולתו האישיות.

לתרומות ניתן לפנות למספר 1-800-800-637 או דרך יצירת קשר באתר:

https://www.tikvatovah.org.il

אמן חושים להופעה בלתי נשכחת

רוצים לצאת מהשגרה ביחד עם המשפחה? או שאולי חושב לכם להפיק ערב מיוחד לעובדים ולגרום לכולם להתרגש קצת? לא זוכרים מתי ישבתם עם החברים הכי טובים שלכם ופשוט שמעתם אותם צוחקים? אם כך, אין ספק שהדברים נמצאים בידיים שלכם ויש לא מעט אופציות שעומדות על הפרק. אחת מהאפשרויות שאנחנו רוצים להעלות כאן בפניכם היא האפשרות של הזמנת אמן חושים, כי האמת היא, שאמן חושים יוכל להיות מלהיב במיוחד אפילו אם בטבעכם אתם קצת ציניים. בדרך כלל מטרתו של אמן החושים היא ליצור אשליה כאילו יש לו חוש מיוחד שלכם אין, והוא יעשה זאת על ידי אינספור קסמים ופטנטים מיוחדים. אם לכל העניין הזה תוסיפו גם את העובדה שאמן החושים יודע איך לעמוד מול קהל ולרתק אותו, הרי לכם חוויה שאי אפשר להתעלם ממנה או לשכוח אותה כל כך מהר.

 

לא כל אמן יתאים לכם

 

מתלבטים לאיזה אמן חושים כדאי לכם להתקשר? רוצים להזמין איש מקצוע מיוחד, מקצועי וכזה שיוכל לתת לכם שירות נהדר? אם כך, אתם לא לבד. רוב האנשים יבדקו כל מה שאפשר לגבי אמן החושים לפני שהם מזמינים אותו וגם לכם כדאי לעשות זאת. בדקו, לדוגמא, ממתי הוא עוסק בתחום הזה והאם מדובר על אמן חושים שעושה הופעות כאלה מזה שנים רבות. כמו כן, כדאי גם לברר מה כוללת ההופעה, עד כמה היא ארוכה והאם יכולה להיות התאמה של המופע לדרישות האישיות שלכם. יש אמני חושים שבדרך כלל מופיעים מול קהלים מסוימים, בין אם מדובר על קהל חרדי, קהל של צעירים או קהל חילוני. לעומת זאת, יש גם אנשי מקצוע שיוכלו להתאים את עצמם לכל סוג של קהל ולכן חשוב שתבדקו גם במובן הזה אל מי אתם פונים.

הופעה בלתי נשכחת

האם המחיר הוא כזה שאפשר לעמוד בו בקלות?

 

בין אם אתם רוצים להזמין את אמן החושים להופיע מול העובדים שלכם ובין אם מדובר על הופעה פרטית, כמובן שיש כאן עניין של מחירים ואיש לא היה רוצה להתנדב לשלם מחירים מופקעים. לכן עולה השאלה, בין היתר, כמה זה יכול לעלות לכם והאם זה שווה את ההשקעה. חשוב שתדעו: יש היום אפשרות למצוא אמני חושים שמציעים גם מחירי מבצע או הנחות מסוימים למופע השני כך שלא תמיד יש סיבה לחשוש או לשלם מחיר גבוה מידי. בסופו של דבר, כאשר אמן החושים יעמוד מולכם ויופיע, אתם תראו שזו הייתה השקעה משתלמת כי אין ספק שתשכחו את כל העולם שבחוץ. תהיו מרוכזים אך ורק בשאלה אחת: איך הוא עושה את זה? מדובר על מופעים מרגשים ומצחיקים כך שאין ספק שגם כל האורחים הנוספים שיגיעו יתלהבו מהעניין בצורה חד משמעית.

 

למידע נוסף: https://zeegee.co.il

 

גריל גז זה כל מה שהגינה החדשה שלכם צריכה

חושבים שהגיע הזמן ליהנות יותר מהגינה? רוצים לבלות בה יותר ולהשקיע יותר בכל אחד מהחלקים שבה? אם כך, ממש כפי שאתם טורחים להזמין גנן ולהשקיע בפיתוח של הגינה ובבחירת הצמחים הכי יפים שיש, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הרגע הנכון גם לקנות כמה מכשירים מתאימים. לכן צריך לקחת בחשבון את האופציה של קניית גריל גז, כי מי לא אוהב לארח אנשים לברביקיו אצלו בגינה? האמת היא שיש אינספור אפשרויות של גרילים שתוכלו לקנות וכמובן שקיימת גם האופציה של גריל מסורתי שעובד על פחמים, אך אין כמו גריל שעובד על גז. הוא הרבה יותר משוכלל, קל לתפעול ומהיר, מה שמסביר מדוע כל כך הרבה אנשים בוחרים באופציה הזאת. במקום שיהיה עליכם לקנות פחמים או להסריח מהדלקתם, אתם יכולים בסך הכול לסובב כפתור וליהנות מנוחות שלא מהעולם הזה.

 

איך תדעו באיזה מכשיר שווה לכם להשקיע?

 

יש כמובן הרבה גרילים שעובדים על גז שביניהם תוכלו לבחור ולכן עולה השאלה מה יתאים לכם יותר. האם אתם רוצים גריל שיהיה כמה שיותר גדול? כמה שיותר מעוצב? או שמה שחשוב לכם באמת זה שהוא יהיה כמה שיותר חזק? אין ספק שיש היום גרילים עם מבערים מיוחדים שעובדים בצורה מאוד טובה כך שכל מה שעליכם לעשות זה לאתר את הגריל שעליו כולם ממליצים. אנחנו מציעים לכם גם לבדוק מה דעתם של המומחים על הגריל שאתם עומדים לקנות, כי דעת המומחים תמיד יכולה לסייע בבחירה. שימו לב שיש מספר חברות גדולות שעוסקות בייצור של גרילים שעובדים על גז אך לא כל חברה כזאת יכולה לתת לכם את הכי טוב שיש. לא כל החברות מציעות אחריות למספיק זמן על המוצרים שלהן ולכן, אם אתם יכולים לבדוק מראש גם את הסוגיה הזאת – זה כמובן כדאי.

גינה חדשה

האם ניתן לקנות את גריל הגז שלכם אונליין?

 

סביר להניח שגם אתם, כמו רוב העולם, עובדים מאוד קשה בחיי היום יום. משמעות הדברים היא שבוודאי לא תרצו לבזבז זמן יקר על קניית גריל גז בחנות פיזית, כי מי ירצה להשקיע בכך שעות ארוכות? לכן אנחנו רוצים להציע לכם גם את האפשרות של קניית גרילים שעובדים על גז אונליין, כי למה לא בעצם? היתרונות של קניה כזאת כוללים, בראש ובראשונה, את החיסכון ואת הגמישות בזמן הקניה. תוהים מה זה אומר? פשוט מאוד: שאתם לא צריכים להגיע לחנות בשעות הפעילות שלה. במקום זה אתם יכולים פשוט להחליט מתי אתם נכנסים לאינטרנט ומתעסקים בקניית המכשיר הדרוש לכם, אז מה יכול להיות נוח מזה? כמובן שאנשים קונים אונליין לא רק כדי לחסוך זמן אלא גם כדי לחסוך כסף וזה נכון גם לגבי רכישת גרילים. העניין הוא שהרבה פעמים בחנויות הפיזיות תוכלו למצוא בדיוק את אותם מכשירים במחירים הרבה יותר גבוהים, אז למה שתשלמו יותר? לקנות באינטרנט זה אומר, בין היתר, ששליח יביא לכם את הגריל ישירות לגינה הביתית שלכם כך שגם מהבחינה הזאת זו יכולה להיות בחירה נוחה מאוד ומשתלמת.

 

 

הר הביטוח – לדעת את כל מה שצריך על הביטוחים שרכשתם

בניגוד למוצרים פיזיים שאתם קונים במהלך השנים כמו ביגוד או מכשירי חשמל, למוצרים פיננסיים אין מוחשיות ורבים הם האנשים שרוכשים ביטוחים שונים, מבלי לדעת על מה בדיוק הם משלמים, וללא ירידה לפרטים לגבי המוצר שקנו. יוזמת הר הביטוח נולדה על מנת למקסם את המודעות של האזרחים בישראל לגבי הביטוחים שלהם, ולאפשר להם לבצע "חישוב מסלול מחדש" לגביהם, לייעל את השימוש בביטוח וכך גם להפוך אותו לכלכלי יותר.

מיהו קהל היעד של יוזמת הר הביטוח?

מי שרכש פוליסת ביטוח מכל סוג שהוא – ביטוח חיים, בריאות, ביטוח מקיף וכדומה – פעמים רבות לא יודע לעומק מה היא כוללת באמת. כאשר מדובר בפוליסות שיש לחדש אחת לשנה כגון ביטוח לרכב – הטעויות הן פחות שכיחות: הצורך בביצוע חשיבה מחודשת לגבי מסלול הפוליסה הופך לתדיר יחסית, במיוחד עבור מי שמחליף את סוג הרכב שלו אחת לזמן מה, או שהנהגים העושים שימוש ברכב מתחלפים או מתבגרים ומגיעים לרף גיל חדש מבחינת הביטוח.

במקרים של ביטוחים מסוגים אחרים כמו ביטוחי בריאות וחיים, לרוב אין מדובר במוצר ש"פוגשים אותו" הרבה, ורבים פשוט מניחים שעצם העובדה שקנו כזה ביטוח היא מספיקה. אותם אנשים לא מעלים על דעתם, כי ייתכן שבחלוף השנים ועם השינויים הטבעיים המתרחשים במצב המשפחתי, או בבריאות האישית – המסלול שנרכש בעבר כבר אינו מספק ומכסה את הנדרש. לעיתים הביטוח פשוט הופך עם הזמן לפחות כדאי מבחינה כלכלית ולכן כדאי לשנותו, מבלי להפחית באפקטיביות וביעילות שלו בשעת הצורך.

הר הביטוח לדעת

כיצד מתבצע איתור הביטוחים?

החיפוש מתבצע און ליין על ידי מערכת מקוונת ומתוחכמת מטעם משרד האוצר, הנקראת "הר הביטוח", ומהווה למעשה מנוע לאיתור הביטוחים הספציפיים של כל אחד מאתנו. אין מדובר בסכנה ממשית מבחינת אבטחת המידע, כיוון שהמערכת מספקת אך ורק אינפורמציה ראשונית ובסיסית לגבי הביטוחים הקיימים אצל המחפש, וכאשר ברצונו להמשיך ולפעול על מנת לייעל ולשדרג את מסלולי הביטוח שברשותו, או לבטלם – עליו לפנות  ישירות אל המוסד שממנו רכש את הפוליסה.

חשוב להבין כי ניתן בהחלט לסייע, למשל, לבני משפחה המתקשים לבצע את החיפוש בעצמם. כל מה שתצטרכו לעשות זה לקבל מהם את מספר תעודת הזהות וכמה פרטים נוספים, ולהקלידם לתוך המערכת. עם זאת, מעבר לבדיקה ראשונית אין ביכולתכם לקבל מידע מעמיק ואישי יותר, ולצורך כך יהיה צורך בפנייה ישירה של הקרוב שלכם אל המוסד האמור.

מה ניתן לעשות עם המידע והאם זה משתלם?

לאחר ביצוע הבדיקות באמצעות מערכת הר הביטוח, ובהנחה כי מצאתם, לדוגמה, ביטוח מקיף לעסק או ביטוח חיים שנרכש מזמן – תוכלו לערוך בדיקה ולבחון האם הפוליסה שנקנתה אז, תואמת את צרכיכם כיום, והאם היא נדרשת לכם בכלל. במידה ולא, ההמלצה היא לשנות את המסלול או לבטלו כליל, ובכך לחסוך הרבה מאוד כסף.

השתלת שיער יעילה במחירים שלא הכרתם

כמה פעמים יצא לכם לעמוד מול המראה ולראות שעוד ועוד שיערות נשרו לכם? האמת היא, שמי שסובל מנשירה בדרך כלל סובל מכך כבר מגיל צעיר. זה אומר שהגברים מגיעים לשיא שלהם איפה שהם אחרי הצבא, וממש כשהם חוזרים מהטיול שלהם בהודו מתחילות הנשירות הראשונות. בהתחלה זה נראה כמו משהו שאפשר להתמודד איתו, להסתיר או לקחת כל מיני כדורים כדי לעקב אותו, אך בפועל כולנו יודעים שאלה הם טיפולים כמו כוסות רוח למת. מי שיש לו נשירה, בין אם זה בגלל גורמים גנטיים ובין אם זה בגלל כל גורם אחר, יצטרך בשלב מסוים להחליט מה הוא עושה בנידון. האם הוא מעדיף להשלים עם המצב ולעשות כבר קרחת בכל הראש? או שאולי הוא מעדיף לנסות לעבור טיפול של השתלת שיער? בשנים האחרונות השתלת שיער הפכה להיות מוצלחת הרבה יותר מאשר בעבר, כך שאם גם לכם יש נשירה רצינית, הגיע הזמן שתנסו זאת גם אתם.

 

מדוע כדאי לעשות השתלת שיער דווקא בטורקיה?

 

שמעתם לאחרונה על אנשים שנסעו לעשות השתלת שיער בטורקיה וגם אתכם הרעיון הזה מעניין? אם כך, כדאי שתדעו שיש לכך סיבה טובה. ראשית, לא מעט אנשים נוסעים לטורקיה כדי לעשות את השתלת השיער כי יש שם הרבה מומחים. שנית, המחירים שם הרבה יותר זולים, אז למה לשלם ביוקר? השתלת שיער שנעשית בטורקיה יכולה לעלות לכם גם רק חצי מחיר ולכן בהחלט שווה לבדוק את האפשרות הזאת. בנוסף לכך, כדאי לדעת שיש גם לא מעט קליניקות שבהן השתלות השיער כוללות גם את כל הפינוקים מסביב, כמו  לדוגמא: הטיסה למקום, המלון שבו תתארחו ואפילו הבילויים בערים השונות. לכן, אם את הטיפול של השתלת השיער אתם יכולים לעשות תוך כדי שאתם נהנים מחופשה מפנקת, הרי שזה בהחלט כדאי. תוכלו לנסוע עם מי שתרצו ותחזרו לא רק עם שיער אלא גם רגועים ושלווים אחרי חופשה מפנקת במיוחד.

השתלה

בחרו איפה בטורקיה לעבור את הטיפול

 

עוד טיפ קטן שכדאי לכם להתייחס אליו כאשר אתם חושבים על השתלת שיער בטורקיה, הוא לשים לב באיזו קליניקה אתם רוצים לעבור את הטיפול. זה שיש הרבה מקומות שבהם ניתן לעבור השתלות שיער בטורקיה זה טוב ויפה אך כמובן שיש קליניקות טובות ומקצועיות יותר מאחרות. לכן, רגע לפני שאתם בוחרים בצורה שרירותית עסקה כזו או אחרת, אנחנו מציעים לכם לרדת לכל הפרטים ולבדוק כל מה שאפשר. עדיף לפעמים אפילו לשלם קצת יותר אם זה מה שיבטיח שבסופו של דבר תצאו כמה שיותר מרוצים, אז למה אתם מחכים? בירורים לגבי הקליניקות השונות זה משהו שתוכלו לעשות תוך דקות ספורות בעזרת האינטרנט כך שבהחלט שווה להשקיע בכך ולבחור בהתאם למה שתגלו.

 

רוצים לגלות מעבר למחירים כנסו לאתר הבא.

מה עושים עם צוו פינוי מהבית שהוגש על ידי הבנק?

 

רבים מאיתנו חותמים על משכנתא מול הבנק בשלב כזה או אחר בחיים מתוך הבנה ומסקנה שהגיע הזמן להפסיק לגור בדירה שכורה וצריך לקנות נכס למשפחה. עם זאת, לחיים יש את הכיוון ואת הקצב שלהם ולעיתים אנחנו פשוט לא מצליחים לעמוד בהתחייבויות שלנו. אנחנו נכנסים למעגל גדול יותר ויותר של חובות ולא יודעים איך לצאת ממנו, מה שמוביל לכך שלא תמיד נצליח לשלם לבנק את המגיע לו. אין ספק שנקודת המוצא היא שאם אתם חייבים לבנק כסף, עליכם לשלם אותו. עם זאת, זה עדיין לא אומר שאחרי חודש אחד שלא שילמתם או שהייתה בעיה כלשהי סביב הנושא, הבנק יוכל להגיש בקשה לצו פינוי מהבית. לצערנו הרב, למרות שזה לא חוקי, לא אנושי ואטום לחלוטין, פעמים רבות הבנקים כן נוהגים בצורה כזאת ולמעשה פוגעים אנושות בלקוחות שלהם. לכן, אם זה קרה גם לכם ואם קיבלתם במפתיע צו פינוי מהבית מבלי שיש לכך סיבה חוקית, כדאי שתדעו: אתם יכולים לתבוע את הבנק, רצוי שתעשו זאת ואין שום סיבה שהבנק לא ישלם מחיר על הטעות החמורה שהוא עשה.

בית

האם יש לכם סיכוי לנצח בתביעות נגד הבנקים?

 

רוב האנשים שחושבים על תביעות נגד בנקים חושבים כיצד הם עומדים לבד, כלקוחות קטנים ופושטים, מול מערכת מאוד גדולה, משומנת היטב ומסובכת. זה באמת נכון, שכן הבנקים גדולים ודורסניים ביותר, אך היום זה כבר ברור שיש מי שיוכל לעזור גם לצד החלק. תביעות נגד בנקים מוגשים ללא הרף בישראל ויש לכך סיבה טובה: הבנקים לא תמיד נוהגים לפי החוק ולעיתים תכופות הם פוגעים בלקוחות. לכן, אם זה קרה גם לכם אתם לא צריכים לחשוש מסוללת עורכי הדין של הבנקים או מהעובדה שמדובר על מערכת גדולה כל כך. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין שזו בדיוק המומחיות שלו, לקבוע פגישה ולראות לאן יובילו הדברים.

 

תנו לנו ללוות אתכם לכל אורך הדרך

 

כמו בכל תחום משפטי אחר, גם כאשר מדברים על תביעות נגד בנקים מדברים על נושא שדרוש בו ניסיון רב, ידע ועדיף גם שיהיה לעורכי הדין שלכם מוניטין. לכן אנחנו מזמינים אתכם לקבוע איתנו פגישה, כי אנחנו במשרד עו"ד אורדן נמצאים כאן בשבילכם כבר עשרות שנים. אנשי המקצוע שלנו מגיעים עם כל הידע והניסיון שצריך כדי להגיש תביעות נגד בנקים ואף לנצח בהן ועל כך תוכלו ללמוד מכל הלקוחות הרבים שלנו. אנו זמינים עבורכם וכל לקוח שפונה אלינו מקבל ייעוץ וליווי משפטי אדיב ומקצועי לכל אורך הדרך. זה לא משנה לנו אם אתם לקוח פרטי קטן או בעלי עסקים גדולים וחשובים בארץ אשר נפגעו מהבנקים כי בכל מקרה נוכל לייצג אתכם נאמנה.

 

מאמר זה מוגש באדיבות משרד עורכי דין ורואי חשבון אורדן ושות', לפרטים נוספים:

 

ordanlaw.co.il