מה עושים עם צוו פינוי מהבית שהוגש על ידי הבנק?

 

רבים מאיתנו חותמים על משכנתא מול הבנק בשלב כזה או אחר בחיים מתוך הבנה ומסקנה שהגיע הזמן להפסיק לגור בדירה שכורה וצריך לקנות נכס למשפחה. עם זאת, לחיים יש את הכיוון ואת הקצב שלהם ולעיתים אנחנו פשוט לא מצליחים לעמוד בהתחייבויות שלנו. אנחנו נכנסים למעגל גדול יותר ויותר של חובות ולא יודעים איך לצאת ממנו, מה שמוביל לכך שלא תמיד נצליח לשלם לבנק את המגיע לו. אין ספק שנקודת המוצא היא שאם אתם חייבים לבנק כסף, עליכם לשלם אותו. עם זאת, זה עדיין לא אומר שאחרי חודש אחד שלא שילמתם או שהייתה בעיה כלשהי סביב הנושא, הבנק יוכל להגיש בקשה לצו פינוי מהבית. לצערנו הרב, למרות שזה לא חוקי, לא אנושי ואטום לחלוטין, פעמים רבות הבנקים כן נוהגים בצורה כזאת ולמעשה פוגעים אנושות בלקוחות שלהם. לכן, אם זה קרה גם לכם ואם קיבלתם במפתיע צו פינוי מהבית מבלי שיש לכך סיבה חוקית, כדאי שתדעו: אתם יכולים לתבוע את הבנק, רצוי שתעשו זאת ואין שום סיבה שהבנק לא ישלם מחיר על הטעות החמורה שהוא עשה.

בית

האם יש לכם סיכוי לנצח בתביעות נגד הבנקים?

 

רוב האנשים שחושבים על תביעות נגד בנקים חושבים כיצד הם עומדים לבד, כלקוחות קטנים ופושטים, מול מערכת מאוד גדולה, משומנת היטב ומסובכת. זה באמת נכון, שכן הבנקים גדולים ודורסניים ביותר, אך היום זה כבר ברור שיש מי שיוכל לעזור גם לצד החלק. תביעות נגד בנקים מוגשים ללא הרף בישראל ויש לכך סיבה טובה: הבנקים לא תמיד נוהגים לפי החוק ולעיתים תכופות הם פוגעים בלקוחות. לכן, אם זה קרה גם לכם אתם לא צריכים לחשוש מסוללת עורכי הדין של הבנקים או מהעובדה שמדובר על מערכת גדולה כל כך. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין שזו בדיוק המומחיות שלו, לקבוע פגישה ולראות לאן יובילו הדברים.

 

תנו לנו ללוות אתכם לכל אורך הדרך

 

כמו בכל תחום משפטי אחר, גם כאשר מדברים על תביעות נגד בנקים מדברים על נושא שדרוש בו ניסיון רב, ידע ועדיף גם שיהיה לעורכי הדין שלכם מוניטין. לכן אנחנו מזמינים אתכם לקבוע איתנו פגישה, כי אנחנו במשרד עו"ד אורדן נמצאים כאן בשבילכם כבר עשרות שנים. אנשי המקצוע שלנו מגיעים עם כל הידע והניסיון שצריך כדי להגיש תביעות נגד בנקים ואף לנצח בהן ועל כך תוכלו ללמוד מכל הלקוחות הרבים שלנו. אנו זמינים עבורכם וכל לקוח שפונה אלינו מקבל ייעוץ וליווי משפטי אדיב ומקצועי לכל אורך הדרך. זה לא משנה לנו אם אתם לקוח פרטי קטן או בעלי עסקים גדולים וחשובים בארץ אשר נפגעו מהבנקים כי בכל מקרה נוכל לייצג אתכם נאמנה.

 

מאמר זה מוגש באדיבות משרד עורכי דין ורואי חשבון אורדן ושות', לפרטים נוספים:

 

ordanlaw.co.il